Medewerkers

Home » Over FSV » Medewerkers

Directie

Melvin Rademaker AA Directeur - Accountant

m.rademaker@fsv.nl

Geurt Hogenbirk MSc AA RV Directeur - Accountant

g.hogenbirk@fsv.nl

drs. Jan Struijk MSc RA Directeur - Accountant

j.struijk@fsv.nl

drs. Kjeld Verhoeven RA CISA Directeur - Accountant

k.verhoeven@fsv.nl

Michel Girbes RA Directeur - Accountant

m.girbes@fsv.nl

mr. Bas Opmeer Directeur - Belastingadviseur

b.opmeer@fsv.nl

Accountancy

Aletta van der Zalm Assistent Accountant

a.vd.zalm@fsv.nl

Alexander Stes MSc RA Accountant

a.stes@fsv.nl

Arianne Kant Assistent Accountant

a.kant@fsv.nl

Arie Lanser Assistent Accountant

a.lanser@fsv.nl

Bart Fuijkschot Assistent Accountant

b.fuijkschot@fsv.nl

Carolien Snoek AA Accountant

c.snoek@fsv.nl

Dick Versteeg RA Accountant

d.versteeg@fsv.nl

drs. Kjeld Verhoeven RA CISA Directeur - Accountant

k.verhoeven@fsv.nl

Melvin Rademaker AA Directeur - Accountant

m.rademaker@fsv.nl

drs. Jan Struijk MSc RA Directeur - Accountant

j.struijk@fsv.nl

Henriëtte van Ballegooijen AA Accountant

h.v.ballegooijen@fsv.nl

Jerry Oomen Assistent Accountant

j.oomen@fsv.nl

Geurt Hogenbirk MSc AA RV Directeur - Accountant

g.hogenbirk@fsv.nl

Leon van Genderen MSc Assistent Accountant

l.v.genderen@fsv.nl

Ruud van Osch Assistent Accountant

r.v.osch@fsv.nl

Sander de Blank MSc RA Accountant

s.d.blank@fsv.nl

Michel Girbes RA Directeur - Accountant

m.girbes@fsv.nl

Tanja Deckers Assistent Accountant

t.deckers@fsv.nl

Ton Hofmans Assistent Accountant

t.hofmans@fsv.nl

Vincent Daalhuizen Controleleider

v.daalhuizen@fsv.nl

Wilco Baijense Assistent Accountant

w.baijense@fsv.nl

Wilma Westervoort Assistent Accountant

w.westervoort@fsv.nl

Yannick Viguurs AA Controleleider

y.viguurs@fsv.nl

Erik van Driel AA RB Accountant

e.v.driel@fsv.nl

Leen Struijk Adviseur

l.struijk@fsv.nl

Nicol van den Bighelaar AA Accountant

n.vd.bighelaar@fsv.nl

John van den Oever AA Accountant

j.vd.oever@fsv.nl

Willeke Laheij Assistent Accountant

w.laheij@fsv.nl

Melissa Versteeg Assistent Accountant

m.versteeg@fsv.nl

Nick Vlaming Assistent Accountant

n.vlaming@fsv.nl

Belastingadvies

Arne Fuijkschot RB Belastingadviseur

a.fuijkschot@fsv.nl

Joep Geldens LL.M. Belastingadviseur

j.geldens@fsv.nl

mr. Frank Achten Senior Belastingadviseur

f.achten@fsv.nl

Nathasja Elsbeek RB Senior Belastingadviseur

n.elsbeek@fsv.nl

Willem Timmermans LL.M. Belastingadviseur

w.timmermans@fsv.nl

mr. Bas Opmeer Directeur - Belastingadviseur

b.opmeer@fsv.nl

Mike van Gool Assistent Belastingadviseur

m.v.gool@fsv.nl

Juridisch Advies

Jeltje van Wijngaarden LLB Juridisch Adviseur

j.v.wijngaarden@fsv.nl

mr. Henk ter Horst Juridisch Adviseur

h.t.horst@fsv.nl

mr. Kees de Kramer Juridisch Adviseur

k.d.kramer@fsv.nl

Loonservice

Bianca Lautenslager Salarisadministrateur

b.lautenslager@fsv.nl

Carola Trietsch Adviseur Personeel & Loonservice

c.trietsch@fsv.nl

Ilona Tomassen Salarisadministrateur

i.tomassen@fsv.nl

Janaika Moed Salarisadministrateur

j.moed@fsv.nl

Melvin Rademaker AA Directeur - Accountant

m.rademaker@fsv.nl

Sylvia Groen Salarisadministrateur

s.groen@fsv.nl

Administratie Plus

Anita Sinke Administratief Medewerker

a.sinke@fsv.nl

Bianca Jansens Hoofd Adm. Dienstverlening

b.jansens@fsv.nl

Hannan Moalla Administratief Medewerker

h.moalla@fsv.nl

Ilona Kras Administratief Medewerker

i.kras@fsv.nl

Loes de Ruiter Assistent Accountant

l.d.ruiter@fsv.nl

Petra van Horssen Assistent Accountant

p.v.horssen@fsv.nl

Angela Akkermans Administratief Medewerker

a.akkermans@fsv.nl

Romy van der Velden Administratief Medewerker

r.vd.velden@fsv.nl

Interne organisatie

Agatha Kleijwegt Administratief Medewerker

a.kleijwegt@fsv.nl

Bernie de Vaan FC Controller

b.d.vaan@fsv.nl

Linda Witteveen Administratief Medewerker

l.witteveen@fsv.nl

Pascal Vermeulen Assistent Controller

p.vermeulen@fsv.nl

Sophie Opmeer MSc BBA HRM Medewerker

s.opmeer@fsv.nl

Secretariaat en Receptie

Jenny van Arkel Secretaresse

j.v.arkel@fsv.nl

Marini Leliveld Secretaresse

m.leliveld@fsv.nl

Miranda Laponder Secretaresse

m.laponder@fsv.nl

Nel Gijben Algemeen Medewerker

n.gijben@fsv.nl

Sandra Smaling Secretaresse

s.smaling@fsv.nl

Esprit Oosterom Secretaresse

e.oosterom@fsv.nl

ICT

Martijn van Haaften ICT Specialist

m.v.haaften@fsv.nl

Hermes Oomen ICT Manager

h.oomen@fsv.nl

Joan Las ICT Specialist

j.las@fsv.nl

Scroll naar top